Domain Transfer 

Mevcut kayıt kuruluşunuzun geçmişinden, zayıf müşteri desteğinden ve sınırlı katma değerli hizmetlerden bıktınız mı? Öyleyse, etki alanı adı hizmetinizi Host Ajans Internet ve Hosting Hizmetleri!


 Domaini Şimdi Aktarın!

Domain1:
Domain2:
Domain3:
Domain4:
Domain5:
Domain6:

ÖNEMLİ TRANSFER BİLGİSİ

  • 1. Etki alanı için yönetici kişisi olarak listelenen e-posta adresine erişiminiz olduğundan emin olun. Bizim transfer işlem e-posta doğrulaması temel alınarak yapılır; etki alanının idari iletişimi için listelenen adres güncel değil, aktarım başarısız olur.
  • 2. Etki alanı adınızın olmadığından emin olun süresi doldu. En azından transferinizi başlatmanız önerilir. Son kullanma tarihinden 7 gün önce, bu yüzden süreci tamamlamak için yeterli zaman olacaktır.
  • 3. Tüm .info, .us ,.biz and .org transferler, aktarırken bir kimlik doğrulama kodu gerektirir. etki alanlarını Host Ajans Internet ve Hosting Hizmetleri. Bir kimlik doğrulama kodu Mevcut kayıt şirketiniz (etki alanının şu anda kayıtlı olduğu)
  •  
  • 4. 60 günden daha yeni alan adlarını transfer edemiyoruz. 60 günün geçmesini beklemelisiniz. Host Ajans Internet ve Hosting Hizmetleri.
  • 5. Etki alanı adınızın geçerli kayıt defterinde kilitli olmadığından emin olun. Lütfen emin olmak için mevcut kayıt şirketinize başvurun. etki alanınızı aktarırken hiçbir kilit veya kilit yok adı. (birçok kayıt şirketi güvenlik için etki alanına otomatik olarak bir kilit yerleştirir)
  • 6. Alan adı transferleri, adresinize 1 yıl tarihin sona ermesi nedeniyle, ödediğiniz zaman kaybetmezsiniz. Bu kuralın bir istisnası vardır: etki alanı kısa bir süre önce süresi dolmuş bir devletten yeniden etkinleştirildi, sona erme tarihine bir yıl eklenmedi.
Bank Transfer
Back to Top